KONTAKT

Landsstyret for 2020/2021 

Jens Kristian Øvstebø, president 

Petter John Fotheringham Sørlie, visepresident 

Silje Martine Bøe Olssøn, økonomiansvarlig 

Mathias Hofgaard Bjørgung, medlemsansvarlig

Benedicte Røvik, kommunikasjonsansvarlig 

Karl Håkon Lilløy Mandelid, internasjonal koordinator

Julia Wong, prosjektleder NorSec2021

Elias Baccouche, prosjektleder NorSec2021

Kontakt

jens@yata.no

petter@yata.no

silje@yata.no

mathias@yata.no

benedicte@yata.no

karl@yata.no

julia@yata.no

elias@yata.no

Du kan også kontakte landsstyret på post@yata.no.

Om oss

Vi er et nettverk for unge med interesse for utenriks- og sikkerhetspolitikk. Lokallag i Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger og Tromsø.

Kontakt

post@yata.no

YATA Norge c/o DNAK, Fridtjof Nansens plass 8, 0160 Oslo

Følg oss