Kontakt

KONTAKT

Landsstyret for 2021/2022 

Jens Kristian Øvstebø, president – jens@yata.no

Elias Baccouche, visepresident – elias@yata.no

Nikolai Walderhaug, økonomiansvarlig – nikolai@yata.no

Julia Wong, medlemsansvarlig – julia@yata.no

Malene Iren Eilertsen, kommunikasjonsansvarlig – malene@yata.no

Karl Håkon Lilløy Mandelid, internasjonal koordinator – karl@yata.no

Benedicte Røvik, prosjektleder NorSec2022 – benedicte@yata.no

Maiken Audi Raaen, prosjektleder NorSec2022 – maiken@yata.no

Kontakt landsstyret: post@yata.no

Om oss

Vi er et nettverk for unge med interesse for utenriks- og sikkerhetspolitikk. Lokallag i Oslo, Bergen, Trondheim, Stavanger og Tromsø.

Kontakt

post@yata.no

YATA Norge c/o DNAK, Fridtjof Nansens plass 8, 0160 Oslo

Følg oss